pátek 24. února 2012

Moje nejoblíbenější kytka

je hortenzie. Nevím proč, ale její bohaté květy miluju. Toužím po velké zahradě, která bude divoká, všechny kytky a keře a stromy budou mít svůj prostor. Budou vytvářet krásná zákoutí, kde budou kameny, sošky a místa k sezení a klidnému rozjímání. Bude tam i malá besídka, trochu zarostlá, se stříškou, kde bude možné se schovat před letním deštíkem.
To jsou ale sny. :-D
A která kytka je ta vaše nej nej nejoblíbenější?
Krásný víkend.
Tina

7 komentářů:

 1. Krásný páteční podvečer, Tinko! Také ráda sním...
  Nejoblíbenější květinou je... je jich hodně, ale asi anglická růže , ta voňavá a popínavá, plnokvětá - jestli přečkaly zimu, budou vonět na naší zahradě ... Ale v každém ročním období se nabízí tolik krásy - už se těším na jaro až vykouknou sněženky, bledule, hyacinty a fialky a narcisy a... výčet je taaak široký!
  Hortenzie jsou také moc krásné,jak na zahradě tak v květníku doma pro potěchu... A předloha je parádní!
  Přeji Ti, aby se sny vyplnily do puntíku!!!
  Pa Maru

  OdpovědětVymazat
 2. Ahoj Tinko,

  to je moc krásná předloha. Mám ráda všechny kytičky, nádherně voní. Ale k mám nejoblíbenějším patří jednoznačně slunečnice - jsou jako sluníčka, takže proto, protože miluju sluníčko :-)
  Pěkný víkend, Alča

  OdpovědětVymazat
 3. Krásné, moc se mi líbí ta první předloha asi budu uvažovat o dalším vyšívaném obrázku :))

  OdpovědětVymazat
 4. Když jsme bydleli v domě se zahradou, tak jsem tam milovala kosatce. Jako mám je ráda pořád, ale nikde nekoupím ty nádherný barvy, které jsme měli na zahradě. Bleděmodré s bílým středem, tmavěhnědé s medovým středem... Krásné velké květy a každý voněl jinak.

  OdpovědětVymazat
 5. Tinko to nejsi sama také je miluji i když já bych dala na první místo růži:-)Michaela

  OdpovědětVymazat
 6. Ahojky, hortenzie miluji a sen, o kterém píšeš mám ho i cca já, si pomalu plním na své zahrádce, no a pak jednoznačně růže, ty z hlíny tvořím skoro pořád. Moc zdravím Margit

  OdpovědětVymazat
 7. Miluji tulipány, růže.... všechny kytičky..jen kdyby mi je chtěl někdo z lásky nosit.

  OdpovědětVymazat